top of page

Visuaalne
identiteet

Pakume terviklikke lahendusi veebilehtede kujundamiseks ja arendamiseks. Teenus hõlmab kasutajasõbralike, visuaalselt ilusaid ja optimeeritud veebilehtede loomist, mis toetavad ettevõtte brändi ja aitavad parandada online-nähtavust

Kasutajakogemuse disain (UX)

Veebidisaini protsess algab kasutajakogemuse (UX) analüüsiga, et mõista sihtgrupi vajadusi ja eelistusi. Töötame välja intuitiivsed navigeerimisstruktuurid, mille eesmärk on tagada veebisaidi külastajatele sujuv ja nauditav kasutuskogemus. UX disain hõlmab interaktiivsuse ja kasutajasõbralikkuse optimeerimist, et maksimeerida külastajate rahulolu ja konversioonimäärasid.

2

Veebilehe visuaalne stiil

Järgmine samm on visuaalse stiili kujundamine, mis peegeldab ettevõtte brändi ja sõnumeid. Veebilehe visuaalne disain on loodud selleks, et olla meeldejääv ja eristuda konkurentidest. See hõlmab värviskeemi, kirjatüüpide valikut ja graafiliste elementide paigutust, mis koos loovad ilusa ja brändikeskse disaini.

3

Arendus ja optimeerimine

Tehniline arendus tagab, et veebileht on kiire, turvaline ja hästi toimiv erinevatel seadmetel ja platvormidel. Kasutame kaasaegseid lahendusi, sealhulgas responsive (kohanduvat) disaini, mis kohandub automaatselt erineva suurusega ekraanidega. Lisaks optimeerime veebilehti SEO jaoks, et parandada nende positsioneerimist otsingumootorites, suurendades orgaanilist liiklust.

4

Testimine

Enne veebilehe avalikku käivitamist viime läbi testid, et tuvastada ja parandada võimalikke vigu. Testimisfaas hõlmab funktsionaalsuse, kasutatavuse ja turvalisuse kontrollimist erinevates seadmetes ja veebibrauserites. Pärast edukat testimist ja kliendi heakskiidu saamist käivitatakse veebileht, misjärel pakutakse jätkuvat tuge ja hooldust, et tagada selle pidev toimimine ja ajakohasus.

Aitame disainiga ettevõttel kasvada ja silma paista

Võta ühendust:

Jälgi meid

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page