top of page

Canva
põhjad

Pakume brändi stiiliga kooskõlas visuaalide kujundamist kas nullist või üle viimist Canva.com platvormile. See teenus võimaldab ettevõtetel arendada professionaalset ja brändipõhist disaini, mis on lihtsasti muudetav ja taaskasutatav. Selle protsessi raames loome erinevateks otstarveteks mõeldud malle, alates sotsiaalmeedia postitustest kuni turundusmaterjalideni, säilitades samas brändi visuaalse järjepidevuse. Lisaks pakume koolitust

Canva tööriistade tõhusaks kasutamiseks.

Põhjade personaliseerimine

Põhjade kujundamine Canva keskkonnas või kujunduste üleviimine võimaldab luua kohandatud disainilahendusi, mis on spetsiifiliselt ettevõtte brändi ja vajadustega kooskõlas. See teenus aitab ettevõtetel luua professionaalseid kujundusi, kasutades Canva lihtsasti kasutatavat liidest, pakkudes samal ajal unikaalsust iga projekti jaoks.

2

Mitmekülgsete põhjade loomine

Selle raames arendame mitmekülgsed mallid, mis on kohandatavad ja taaskasutatavad erinevates turunduskampaaniates. Loome mallid, mis sobivad mitmesugusteks vajadusteks alates sotsiaalmeedia postitustest kuni esitluste ja brošüürideni.

3

Brändi keskne

Iga Canva mall kujundatakse nii, et see peegeldab brändi visuaalset keelt ja tugevdab brändi identiteeti. See tagab, et igal kasutuskorral on materjalid järjepidevad ja professionaalsed, tugevdades brändi ühtset kuvandit tarbijate silmis.

4

Analüüs ja aruanne

Lisaks mallide loomisele pakume ka koolitust ja tuge, et õpetada ettevõtte meeskonda kasutama Canva tööriistu efektiivselt. See võimaldab klientidel oma ressursse optimaalselt ära kasutada ja säilitada disainiprotsessis suuremat kontrolli.

Aitame disainiga ettevõttel kasvada ja silma paista

Võta ühendust:

Jälgi meid

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page