top of page

Illustratsioon
& infograafika

Aitame luua ettevõtetel visuaalselt haaravaid graafikuid ja illustratsioone, mis kas edastavad keerukaid andmeid või sõnumeid arusaadavalt ja esteetiliselt. See teenus sobib suurepäraselt teabe kommunikeerimiseks ja brändi sõnumite tugevdamiseks nii trükis kui digitaalmeedias.

Kontseptsioon

Protsess algab andmete ja sõnumite analüüsimisega, mille põhjal loome visuaalse kontseptsiooni. See etapp on oluline, et mõista, millist tüüpi graafika või illustratsioon kõige paremini edastab kliendi sõnumit. Töötame välja  visandid ja kontseptsioonid, mille eesmärk on info selge ja loogiline esitlus.

2

Visuaalsete materjalide loomine

Järgnevalt toimub visuaalide loomine, mis põhineb heakskiidetud kontseptsioonil. Kunstnik/Disainer rakendab professionaalseid disainitööriistu, et luua kohandatud illustratsioon ja infograafika, mis on visuaalselt atraktiivne ja informatiivne. Erilist tähelepanu pööratakse andmete täpsusele ja graafika esteetikale.

3

Kvaliteet ja kohandamine

Iga infograafika ja illustratsioon kujundatakse, arvestades lõpptarbija vajadusi ja meediumi eripärasid. Disainer tagab, et kõik visuaalsed elemendid on tehniliselt korrektsed ja optimeeritud kasutamiseks nii digitaalsetes kui ka trükitud meediumides. Samuti kohandame graafikat vastavalt erinevatele platvormidele ja ekraanisuurustele.

4

Järjepidevuse tagamine

Projekti lõppfaasis viime läbi lõplikud kohandused ja viimistlused, tagades, et kõik elemendid töötavad koos ühtse tervikuna. Lõplikud tööd integreerime teiste turundusmaterjalidega, et tagada sõnumite järjepidevus ja brändi visuaalse identiteedi tugevdamine. Täiendavate muudatuste ja optimeerimise võimalus on alati avatud, et saavutada parim tulemus.

Aitame disainiga ettevõttel kasvada ja silma paista

Võta ühendust:

Jälgi meid

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page