top of page

Konslutatsioon

Aitame nõustada kujunduste või brändi visuaali parendamist. Anname nõu näiteks, mida muuta, millele keskenduda või kus suunas edasi liikuda.

1

Turunduse ja müügi konsultatsioon

Keskendume ettevõtte turundusstrateegiate ja müügitehnikate läbivaatamisele ja optimeerimisele. Teenus hõlmab põhjalikku analüüsi praegustest taktikatest, turuanalüüsi ja konkurentide uurimist ning pakub praktilisi soovitusi ja strateegiaid, mis aitavad suurendada müügimahtu ja parandada kliendisuhete haldust. Konsultatsiooni eesmärk on luua tõhusamad turundus- ja müügiprotsessid, mis toetavad ettevõtte kasvu ja konkurentsivõimet turul

2

Sotsiaalmeedia turunduse konsultatsioon

Aitab ettevõtetel tõhustada oma sotsiaalmeedia strateegiaid, suurendades kaasatust ja nähtavust erinevatel platvormidel. See teenus pakub põhjalikku analüüsi praegustest sotsiaalmeedia tegevustest, identifitseerib võimalused sihtrühma laiendamiseks ja kohandab sisustrateegiaid, et maksimeerida ROI-d. Konsultatsioon hõlmab nii sisuloome kui ka kampaania juhtimise taktikate optimeerimist, et parandada brändi mõju ja suhelda tõhusamalt sihtgrupiga.

Aitame disainiga ettevõttel kasvada ja silma paista

Võta ühendust:

Jälgi meid

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page